O nás

Nakupujte značkový tovar za cenu nižšiu ako z outletu!

 

5 dôvodov prečo nakúpiť u nás:

 

-- 1500 značkových produktov

-- 19 svetových brandov

-- 100% produktov skladom

-- 15 000+ obslúžených zákazníkov ročne

-- britský štandard zákazníckeho servisu

 

Na Fashion4VIP môžete nakúpiť viac ako 1 500 fantastických produktov svetovo uznávaných značiek priamo z našich skladov vo Veľkej Británii. Tovar posielame priamo, zákaznícky servis a reklamácie vybavujeme obratom na Slovensku.  

Naše ceny sú najnižšie v SR a to aj oproti bežným outletom.

Zastupujeme 19 luxusných značiek, ktoré každý chce. Sú to v každej krajine také „Love brands“ - Ralph Lauren, Gant, Hugo Boss, Armani alebo Burberry. Tieto značky používajú tie najkvalitnejšie materiály.

Firma Fashio4VIP má za sebou anglický team, takže sme denne v kontakte s trendmi a novinkami v anglickej a svetovej móde. Uvedomujeme si, že pokiaľ milujete designové oblečenie, šperky a doplnky, tak očakávate vždy tie najnovšie a najžhavejšie novinky na trhu.

Často sa nám nové veci dostávajú do rúk dokonca ešte pred tým, ako sú zverejnené na oficiálnom predajnom kanály. Naši zákazníci sú obvykle ohromení tým, že je kvalita oblečenia, šperkov a doplnkov, ktoré obdržia, sú na tak vysokej úrovni.

V roku 2014 sme obslúžili cez 15 000 zákazníkov a podľa prieskumu by nás 96% zákazníkov odporučilo svojim známym.

 

Naša filozofia: Chceme dodávať kvalitný tovar za zaujímavé ceny, ľuďom, ktorí to ocenia.

 

Pár viet o nás

Firmu založil v roku 2011 pán Harry Muskee v Anglicku a je veľmi hrdý na to, že prerazil práve tam, kde je obrovský tlak na ceny a zákaznícky servis.

Keďže jeho tovar a služby zabrali aj pri náročných britských zákazníkoch, rozhodol sa potešiť aj slovenských zákazníkov a výsledkom je, že môžete nakupovať značkové odevy za ceny nižšie, ako v outlete, aj v Slovenskej republike.

Okrem svetovej módy prenášame do našej práce aj britský zákaznícky servis. Máme obchody v 5 európskych štátoch a vieme, že kto nerobí všetko pre svojich zákazníkov, tak na trhu dlho nevydrží. Slovenskú pobočku firmy tvorí 6 ľudí, ktorí zabezpečujú chod e-shopu a expedovanie. Predávame výhradne online, čo nám pomáha držať ceny na veľmi nízkej úrovni.

Práca s luxusným tovarom je náš život a radi komunikujeme s ľuďmi, ktorí majú rovnaký záujem. Zhruba 50% zákazníkov u nás nakúpi 2x a viac.

Pri nízkych maržiach na tovar nemusíme investovať do reklamy a stáli zákazníci sú to cenné, čo hľadáme. Oni sú tí, ktorí nám privádzajú ďalších zákazníkov. Potreby alebo problémy zákazníka sú u nás vždy na 1. mieste.

 

Máme záľubu v top značkách

Za 4 roky fungovania sa nám podarila neskutočná vec! Uzavreli sme kontrakty s toľkými luxusnými značkami, že sa o tom ostatným môže len zdať.

Známa značka je - ako hovoríme - BONUS! Kúpte si no-name tričko a po 5-10 vypraniach už je to na ňom poznať. Značkové oblečenie svoju kvalitu drží dlhodobo. V tom je jeho hlavná sila – materiály!

V čom sme najlepší?

Naši zákazníci by vám určite povedali, že sme jednotky na košele, tričká a mikiny. Košele idú na dračku najviac Ralph Lauren, tričká alebo póla Gant, Hugo Boss alebo Ralph LaurenMikiny jedine od Armaniho. Ženy milujú šatky Burberry. Je toho ale omnoho viac.

Máme totiž 19 top značiek skladom, ako sú Alexander McQueen, Burberry, Abercrombie & Fitch, Fred Perry, Hugo BOSS, GANT, La Martina, Gianfranco Ferre, Calvin Klein, G-STAR, IPARELDE, Tommy Hilfiger, SuperDry, U.S. Polo, Via Bellucci, Lacoste, Armani, Paul Shark

Naši zákazníci z cca 20% neobjednávajú pre seba, ale robia radosť svojim partnerom a partnerkám. Tomuto trendu sme prispôsobili aj zákaznícky servis, kde vám ochotne poradia s výberom.

Baví nás to! Ako firma stále rastieme a chceme mať popredné postavenie v rámci EU. Naviac práca s luxusným tovarom asi nikdy neomrzí. Sme medzinárodná firma so skúsenosťami!

Klientom k nákupu často ponúkame dopravné zdarma, bonusy ako sú drobné šperky k nákupu, keď zákazník prekročí určitú cenovú hranicu, ďalej značkové tašky ku každému jednotlivému produktu.

Chcete zaslaný tovar vymeniť? Žiadny problém… Z britského trhu vieme, že so zákazníkmi sa nesmie nikdy bojovať. Vy ako zákazník ste ten poklad, o ktorý sa treba starať a naslúchať mu.  Veríme, že keď budete spokojní, tak nás odporučíte ďalej.

Začnite nakupovať luxusné značky za cenu nižšiu ako z outletu už dnes!

 

Náš team:

Mudr. Jan Rigo
Riaditeľ slovenského e-shopu
... zabezpečuje, aby celý tím fungoval ako má
Harry Muskee
Majiteľ firmy
... vyjednáva pre vás lepšie ceny a nové značky
Bc. Filip Kamaz
Komunikácia so zákazníkmi
... vyrieši za vás akýkoľvek problém a dobre poradí
David Řehoř
Reklamácia a výmena
... keď tovar nesedí alebo je problém
 
Matěj Němecs
Sklad tovaru
... zabezpečí, aby tovar dorazil včas
Miranda Berkel
Rozvoj e-shopu
... zabezpečuje, aby e-shop správne fungoval a rozvíjal sa
JUDr. František Novotný, Ph.D
Právnické oddelenie
... rieši, aby spoločnosť spĺňala všetky právne náležitosti